Eposta Adresiniz        Parolanız   


ANKET

Bize nasıl ulaştınız ?

Google aramalarından
Google reklamınızdan
Facebook tavsiyesinden
Reklam mailinden

Oy Kullan

Buradasınız : Anasayfa / Kullanım Şartları

Bu web sayfasının kullanımı, bu Şartlar ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

akarcopy.com.tr önceden bildirmeden, web sayfasını veya herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda, size veya üçüncü taraflara karşı herhangi bir yükümlülük taşımadan değiştirebilir, kesebilir veya yayından kaldırabilir.

Yasaların olanak verdiği ölçüde, sizin web sayfasını (veya web sayfası ile bağlantılı başka bir sayfayı) kullanamamaktan veya herhangi bir bilgisayar virüsü ya da sistem arızası ile ilişkili olarak, bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan veya dolaylı zarar ve hasar, iş, gelir veya kar kaybı, verilerin bozulması veya imhası, veya bunlardan kaynaklanan zarar veya hasarlar dahil, herhangi bir zarar veya hasar için kontrat, hata veya başka türlü (ihmal sonucu yükümlülük dahil) yükümlülük kabul etmez, ve akarcopy.com.tr, özellikle bu tür zarar veya hasar olasılığına karşı açıkça bilgilendirilmiş olsa dahi bu tür yükümlülükleri üzerine almaz.

Yasal Kullanım
Web sayfasını, sadece yasalara uygun amaçlar için kullanabilirsiniz.

Bağlantılar
akarcopy.com.tr'un, başkaları tarafından hazırlanan web sayfalarına bağlantı vermekte olduğuna dikkatinizi çekeriz. REYYA.com, böyle web sayfalarında yer alan içeriğin doğruluğu veya yasallığı için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Diğer web sayfalarına erişim için REYYA.com bağlantısını kullanıyor olmanız, bu web sayfalarının içeriğinin REYYA.com tarafından desteklendiği anlamına gelmez.

Telif
Aksi belirtilmedikçe, bu web sayfası ve bu web sayfasının içinde yer alan tüm malzemenin telif ve benzeri hakları akarcopy.com.tr'a aittir. Malzemeyi kopyalama veya bölümlerini yazdırma işlerini, sadece kendi kişisel amaçlarınız için yapabilirsiniz. Bu malzemeden herhangi birini, ticari veya kamuya açık amaçlarla kullanamazsınız.

akarcopy.com.tr'un yazılı izni olmadan, bu web sayfalarının tümünü veya herhangi bir bölümünü internetten çekip depolayarak, elektronik veya diğer herhangi bir veritabanı kurmaya (başka bir programın kullanımı yoluyla dahil, doğrudan ve dolaylı olarak) yetkiniz yoktur. akarcopy.com.tr'un izni olmadan, bu web sayfasının hiçbir bölümü çoğaltılamaz, başka bir web sayfasına aktarılamaz veya saklanamaz, elektronik veya elektronik olmayan yollarla yayımlanamaz veya herhangi bir kamusal veya ya da elektronik çekme sistemine dahil edilemez. Böyle bir izin için talepler, "İletişim" bölümünden, akarcopy.com.tr'a gönderilebilir.

Korunan Haklar
Bu web sayfasında yer alan herhangi bir akarcopy.com.tr işareti, amblem veya diğer düşünsel mülkün yanlış kullanımı veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır. Bu web sayfasının kullanımında, akarcopy.com.tr'a ait herhangi bir marka, hizmet işareti, amblem, telif veya herhangi başka entelektüel mülkün haklarına tecavüz edecek veya tecavüz etme olasılığı olan herhangi bir şeyi yapmamayı kabul etmektesiniz.

Kayıt Bilgilerinizin Doğruluğu
akarcopy.com.tr'a sağladığınız herhangi bir bilginin doğru, eksiksiz ve size ait olduğunu sağlamakla yükümlüsünüz. Şayet akarcopy.com.tr sağladığınız bilginin sahte veya yanlış olduğuna ya da size ait olmadığına herhangi bir nedenle kani olursa, sizin bu web sayfasına giriş yetkinizi kaldırarak giriş yapmanızı yasaklayabiliriz. akarcopy.com.tr, sahte veya yanlış olduğu veya sizin olmadığı öğrenilen bu tip bilgileri, doğrudan ve uyarı yapmadan web sayfasından kaldırmaya yetkilidir.

Web sayfasına sizin tarafınızdan yerleştirilen bilgiler
akarcopy.com.tr , müstehcen, küçük düşürücü, saldırgan veya akarcopy.com.tr?nun kanısına göre üçüncü tarafların düşünsel mülkü veya gizlilik hakları gibi üçüncü taraf haklarına zarar verdiğini düşündüğü herhangi bir malzemeyi, maliyeti size ait olmak üzere herhangi bir zamanda kaldırma haklarını kendinde tutar. Sizin bu web sayfasına yerleştirmiş olduğunuz herhangi bir bilginin neticesinde oluşacak zarar veya hasar ya da akarcopy.com.tr'a yapılabilecek herhangi bir eyleme karşı savunma amacıyla yapılacak masraflara (yasal masraflar dahil) karşı akarcopy.com.tr'u tam ve sürekli olarak tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

Yetkili Yasa ve Uygulanabilir Yönetmelikler
Bu Şartlar ve Koşullar, Türk yasalarına bağlıdır ve bu web sayfasının ve bu Şartlar ve Koşullar'ın kullanımından kaynaklanan veya ilişkili herhangi bir sorun veya anlaşmazlık durumunun yasal çözümünde, Türk mahkemelerinin tek yetkili olduğunu kabul etmektesiniz.
Sizin bu Hükümler ve Koşullar?a aykırı davrandığınız yönünde akarcopy.com.tr'un yeterli nedenlerle ikna olması halinde, akarcopy.com.tr'un web sayfasına girişi veya sayfanın kullanımını sonlandırmaya veya askıya almaya hakkı mahfuzdur.Sitemizin güvenlik politikasını buradan öğrenebilirsiniz
Sitemizin gizlilik politikasını buradan öğrenebilirsiniz