Eposta Adresiniz        Parolanız   


ANKET

Bize nasıl ulaştınız ?

Google aramalarından
Google reklamınızdan
Facebook tavsiyesinden
Reklam mailinden

Oy Kullan

Buradasınız : Anasayfa / Gizlilik Politikamız

akarcopy.com.tr, Güvenliği ve Gizliliği Korumaya önem verir

  akarcopy.com.tr, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bildirim, akarcopy.com.tr web sitesinin kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır.

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına kayıt yaparak, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Saklanması

1- Kayıt Sırasında akarcopy.com.tr web sitesine kayıt olurken, sizden iki türde bilgi alınır:

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlayan bilgilerdir. akarcopy.com.tr tarafından toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, e-posta adresinizi de içerir çünkü bu şekilde iletişim kurmak daha kolay ve güvenilirdir.
Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Kişisel olarak tanımlanamayan veya "davranışsal" bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlamayan bilgilerdir. akarcopy.com.tr bu tür bilgileride toplamaktadır. Bu şekilde üyelerimizle 1e1 odaklı bir iletişim kurmuş oluruz. Bu sizin memnuniyetiniz açısındanda oldukça önemlidir.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar. akarcopy.com.tr, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. akarcopy.com.tr, kişisel bilgilerinizi, sizin onayınız olmadıkça bu Gizlilik Bildirimi'nde açıklanandan farklı şekilde paylaşmayacak, satmayacak veya kullanmayacaktır.

akarcopy.com.tr, bilgilerinizi akarcopy.com.tr hesabınızı çalıştırmak ve akarcopy.com.tr Hizmetleri'ni yürütmek için kullanır.

akarcopy.com.tr, web sitesine üye olmakla seçtiğiniz hizmetler doğrultusunda bilgi (e-posta, posta) almayı kabul etmiş olursunuz.

Sitemizin güvenlik politikasını buradan öğrenebilirsiniz
Sitemizin kullanım şartlarını buradan öğrenebilirsiniz