Eposta Adresiniz        Parolanız   


ANKET

Bize nasıl ulaştınız ?

Google aramalarından
Google reklamınızdan
Facebook tavsiyesinden
Reklam mailinden

Oy Kullan

Buradasınız : Anasayfa / Güvenlik Politikamız

akarcopy.com.tr, güvenliğinize önem verir


1.Kişisel bilgileriniz, akarcopy.com.tr tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir. akarcopy.com.tr'a girdiğiniz tüm bilgilerin gizliliği ve bütünlüğü 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Böylece size ait olan bu bilgiler bilgisayarınızda akarcopy.com.tr sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardimiyla güvenlik altina alınır.

2. Alısveris isleminiz sirasinda doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz bilgiler kredi karti, fatura adresi, teslimat adresi vb. 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, akarcopy.com.tr sistemleri tarafindan otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. akarcopy.com.tr yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.

3. akarcopy.com.tr'nin sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar, güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. Ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Nestcape Navigator, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL sertifikamız ile alışverişlerinizi gerçekten , akarcopy.com.tr sitesinde yaptığınız belgelenmektedir.

4. Güvenlik ve işlemler ile ilgili tüm sorularınız ve önerileriniz için info@akarcopy.com.tr a e-posta gönderebilirsiniz.

Sitemizin gizlilik politikasını buradan öğrenebilirsiniz
Sitemizin kullanım şartlarını buradan öğrenebilirsiniz